Hayat vermeyi, renk katmayı, güzel kokmayı, canlı görünmeyi en iyi şekilde
gerçekleştiren canlılar yani çiçeklerle, somut nesneleri birleştiriyoruz.
Adres: Suadiye Mah. Hakim Kemal Sok. Armağan Apt. No:3/3B Kadıköy/İstanbul
WhatsApp: +90 542 524 4644
E-posta: beniimpaketiim@gmail.com
a

Kurucu Ortaklarımız

Furkan Giril

1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında Şöhret Kurşunoğlu İş Okulu’ndan mezun oldu. Sahip olduğu genetik farklılık (Down Sendrom) dolayısıyla hayata alışma aşamasında bir çok problem ile karşılaştı fakat hiç pes etmedi. Şimdi inanılmaz enerjisi ve sınır tanımayan hayal gücü ile ekibimizin en değerli üyesi. El becerisi ve öğrenmeye olan merakı ile sizin için en güzelini hazırlamak onun için paha biçilemez.

Şevval Giril

1996 yılında İstanbul’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden 2020 senesinde mezun oldu. 2019 senesinde bir değişim programı ile Washington D.C. sınırlarında ki Georgetown sokaklarını tanıma fırsatını yakaladı. Çiçek dükkanları ile şenlenen Georgetown sokaklarından aldığı ilhamla girişimcilik serüveni başladı. En büyük hayali sayısız insanın yüzünde oluşacak tebessümlerin bir parçası olabilmek. Geçmiş dönem iş tecrübeleri ve maceraperest yapısıyla sınır tanımayan hayallerinin peşinden bu sefer sizler için koşuyor.

Ahmet Soysayar

1970 yılında İstanbul’da doğdu. On yılı aşkın süredir ev ve ofislerin dekorasyon ve dizayn alanındaki eksiklerini tamamlayarak, iş ortaklarının yaşam ve çalışma alanlarında en yüksek verimi almalarını sağladı ve sağlamaya devam ediyor. Yaratıcı ve sınır tanımayan fikirleri, olumlu ve enerjik yapısı ile markamızın kutu ve aranjman tasarımlarında sizler için en özelini oluşturmayı hedefliyor. Eşsiz hediye tasarımlarınızın yanı sıra yaşama ve çalışma alanlarınızda yapmak istediğiniz değişikliklerde de, doğru ürün ve renk seçimlerimiz ile sizlere yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

WhatsApp Sipariş
Sipariş Et
WhatsApp Sipariş Hattı
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?